استخدام در اصفهاناستخدام در اهوازاستخدام در تبریزاستخدام در تهراناستخدام در رشتاستخدام در ساریاستخدام در سمناناستخدام در شیرازاستخدام در قزویناستخدام در قماستخدام در کرجاستخدام در کرماناستخدام در مشهداستخدام در هرمزگاناستخدام در همداناستخدام در یزد

اعطای نمایندگی شرکت ویرا سیستم مهر در چند استان

شرکت ویرا سیستم مهر برای اعطای نمایندگی، از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در حوزه دستگاه های کارتخوان در تهران – آذربایجان شرقی – فارس – اصفهان – البرز – خراسان رضوی – همدان – هرمزگان – گیلان – گلستان – کرمان – قم – قزوین – زنجان – خوزستان – خراسان شمالی – مازندران – یزد – اردبیل دعوت به عمل می آید:

عنوان شغل شرایط
اعطای نمایندگی ۱- اشخاص حقوقی فعال در زمینه دستگاه های کارتخوان در اولویت میباشند .
۲-برخورداری از حسن شهرت و نیک نامی
۳-دارای امکانات اداری مانند دفتر کار و تجهیزات اداری مورد نیاز پروژه
۴-دارای تجربه یا تخصص در زمینه بازاریابی ،نصب و پشتیبانی دستگاههای کارتخوان به مدت حداقل ۲ سال با عنوان مجری مستقیم
۵-داشتن نیروی انسانی آماده به کار و مجرب
۶-داشتن توان مالی مناسب جهت اجرای طرح در سطح استان مورد نظر

توضیحات:
شرکت ویرا سیستم مهر در شبکه پرداخت الکترونیک کشور فعالیت میکند. عمده فعالیت شرکت در حال حاظر در زمینه دستگاه های کارتخوان و خودپرداز و کارتهای مغناطیسی بوده و طی دو سال گذشته بر روی بستر آنلاین ، باشگاه تخفیف و کارت اعتباری آف پلاس را راه اندازی کرده است .که در نوع خود منحصر به فرد می باشد .
ابتدا به صورت پایلوت در چند استان با موفقیت اجرا شده است و در حال حاظر با توجه به امکانات و بسترسازی های انجام شده این آمادگی به طور کامل وجود دارد که آن را در کلیه استانها به اجرا درآورد . و در این راستا از همیاری شرکت های بزرگ PSP و دو بانک مطرح کشور به عنوان بانک های عامل برخوردار است.

متقاضیان واجد شرایط رزومه خود را به ایمیل یا شماره تلگرام اعلام شده ارسال و یا با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.

همچنین متقاضیان میتوانند جهت ثبت نام به آدرس  : www.vsm.co.ir نیز مراجعه فرمایند.

آدرس : www.offplus.ir

تلفن : ۰۲۱۴۵۱۹۱۰۰۰ (کلید ۳ واحد نمایندگان), ۰۹۳۳۸۰۲۷۱۷۱ (تلگرام)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *