رپورتاژ

بهترین استخر های مشهد برای زائران

من یک زائرم و به دنبال یک پارک آبی با قیمت مناسب و امکانات عالی هستم. در اینترنت جستجو کردم و سایت های مختلف بمن سرزمین موج های خروشان، سرزمین موج های آبی و پارک آبی ایرانیان را معرفی نمودند.

واقعا نمی دانم کدام یک از یکدیگر بهتر هستند !

در هر صورت بودجه و وقت ما محدود هست …

۳ روز بعد …

امروز به همراه خانواده به مشهد مقدس رسیدیم. پس از زیارت آقا امام رضا (ع) از مردم خونگرم مشهد در مورد مجموعه های آبی پرس و جو کردیم، وای خدای من ! حتی فکرش رو هم نمی کردم ! چقدر اینجا مجموعه پارک آبی موج های خروشان محبوبه !

همه از  بخش های مجزای تدارک دیده شده عظیم برای آقایان و بانوان تمجید میکنند  و از لحاظ بهداشتی کاملا منحصربفرد می دانند.

پارک مخصوص کودکان و مهدکودک از امکانات دیگر این مجموعه آبی با شکوه هست.

همچنین پارکینگ رایگان برای تمام مراجعه کنندگان ! تازه اینها همه اتفاقاتی هست که در ورود با اون ها برخورد می کنید، نمی دونم از تعریف هایی که در مورد سرسره های سقوط آزاد  و سرعتی  که واقعا تک هست چی بگم !

تازه فهمیدم رودخانه خروشان این مجموعه بسیار طولانی و جذاب چقدر مهیج هست. زیپ لاین و سرسره های بزرگ و چند نفره هوش رو از سر میبره …

فکر می کنم این تصمیم سخت رو بالاخره گرفتیم و به بزرگترین مجموعه آبی سرپوشیده جهان با مساحت  بالغ بر ۶۰,۰۰۰ متر یعنی سرزمین موج های خروشان خواهیم رفت.

ممنومم از مردم مشهد و ممنونم از سازندگان این مجموعه فوق العاده.

راستی شنیدم موسسه فرهیختگان دانشگاه مشهد یک سایت جدید به اسم تریدفا تاسیس کرده که همه امکانات رفاهی مثل پارکهای آبی، استخر و سوناها و کوپن های تخفیف اماکن رفاهی و … رو عرضه میکنه که  به نظر من امتحانش اصلا ضرر نداره.

پس tradefa.com رو فراموش نکنید  و بلیط های با تخفیف فوق العاده رو از اونجا تهیه کنید.

تماس: ۵۰-۰۵۱۳۸۴۴۲۷۴۹

آدرس: مشهد، احمدآباد- راهنمایی۱۹

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *